Hovila Oy sijaitsee Espoossa

Hovila Oy on maahantuonut heloja, kylpyhuoneen apuvälineitä sekä postilaatikkoja jo vuodesta 1973 asti. Toimitamme tuotteitamme jälleenmyyjille ympäri Suomen. Ota yhteyttä!

Hovila Oy
Sinimäentie 6 C
02630 Espoo

Puh. 09 525 9750
myynti@hovila.fi

Y-tunnus 0104027-4
www.hovila.fi

Verkkolaskutus
OVT: 003701040274
Välittäjä: NDEAFIHH

Aukioloajat

Toimisto: ma-pe 8-16

Varasto: ma-pe 7-15

Toimitusjohtaja

Hannu Virkkunen
Puh. 09 5259 7550
hannu.virkkunen@hovila.fi

Bano-tuotteet

Jussi Papinniemi
Myyntijohtaja
Puh. 09 5259 7554
jussi.papinniemi@hovila.fi

Ostot, Logistiikka, Myynti (Mefa, Randi, Normbau)

Tuomas Papinniemi
Puh. 09 5259 7531 / 040 482 2890
tuomas.papinniemi@hovila.fi

Myynti, Reskontra

Merja Carlander
Puh. 09 5259 7545 / 040 482 1280
merja.carlander@hovila.fi

Varasto

Puh. 09 5259 7551 / 040 482 1650
varasto@hovila.fi

Itä- ja Pohjois-Suomen myyntiedustaja

Antti Heikkilä
Puh. 040 048 2025

Kiinnostuitko? Jätä yhteystietosi, otamme yhteyttä!

Kysy lisää tuotteista tai jälleenmyyjistä, pyydä tarjous tai anna palautetta. Palaamme asiaan mahdollisimman pian.

Sähköpostitse
Tekstiviestitse